Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 1 od 148

1 - 20 od ukupno 2945 oglasa - Prodaja

4
259 200 € 3200 €/m²
nov
Pula, Kaštanjer

81 m2

kat
5
363 000 € 3103 €/m²
nov
Pula, Kaštanjer

117 m2

2. kat
8
1 312 500 € 3977 €/m²
nov
Medulin, Medulin

330 m2

kat
17
520 000 € 3586 €/m²
nov
Zagreb, Maksimir

145 m2

kat
14
105 000 € 97 €/m²
ažuriran
Barban, Barban

1077 m2

kat
12
135 000 € 1709 €/m²
ažuriran
Barban, Barban

79 m2

kat
12
220 000 € 2785 €/m²
ažuriran
Barban, Barban

79 m2

kat
3
68 700 € 93 €/m²
ažuriran
Marčana, Loborika

740 m2

kat
17
360 000 € 3529 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

102 m2

kat
9
120 000 € 129 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj

930 m2

kat
15
563 000 € 6547 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

86 m2

4. kat
5
200 000 € 31 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan

6390 m2

kat
17
450 000 € 2368 €/m²
ažuriran
Umag, Umag

190 m2

kat
5
133 000 € 131 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

1018 m2

kat
8
200 000 € 4762 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

42 m2

kat
17
757 000 € 3639 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

208 m2

kat
4
246 500 € 3201 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer

77 m2

kat
8
166 000 € 6148 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

27 m2

kat
5
359 500 € 3099 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer

116 m2

2. kat
4
185 600 € 3200 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer

58 m2

kat
Stranica 1 od 148
Tip ponude Prodaja agencije Diamond Real Estate na imovina.netupisivanje
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup